Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 35 in /var/www/vhosts/namazportal.ir/httpdocs/inc/functions.php on line 169 شش هزار پوستر برای تبلیغ اجلاس سراسری نماز توزیع می شود.
      خانه       درباره ما       دفتر میهمانان       پیشنهادات شما       آلبوم عکس       بانک فیلم       بانک صوت       جستجو
یکشنبه 12 بهمن 1393
  اخبار » رویداد
شش هزار پوستر برای تبلیغ اجلاس سراسری نماز توزیع می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از تهیه و توزیع شش هزار پوستر و چهار هزار فراخوان برگزاری بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در این استان خبرداد.به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام علی اسماعیلیان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان امروز(11 خرداد) در نخستین جلسه هماهنگی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در خرم آباد گفت: فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برای برگزاری این اجلاس تاکنون شش هزار پوستر و چهار هزار فراخوان برای تبلیغ اجلاس نماز تهیه کرده است.

 

وی با بیان اینکه این تعداد فراخوان و پوستر در سطح استان لرستان و دیگر استان های کشور توزیع می شود، افزود: اجلاس نماز از رویدادهای بزرگ فرهنگی کشور است.


این مقام مسئول با بیان اینکه سربرگ مربوط به اجلاس سراسری نماز نیز توسط کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی در دست طراحی است، عنوان کرد: سایت اجلاس نماز برای پوشش اخبار مربوط به فعالیت‌ها و عملکرد کمیته‌های اجلاس سراسری نماز راه‌اندازی شده است.

حجت الاسلام اسماعیلیان با بیان اینکه این اجلاس طی 21 سال گذشته در سایر استان های کشور برگزار شده است، اظهار داشت: امسال برای نخستین بار استان لرستان میزبان برگزاری این اجلاس بزرگ است.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اشاعه فرهنگ نماز در جامعه را موجب سلامت و سعادت جامعه خواند و بر ضرورت همکاری مدیران دستگاه های اجرایی استان برای امر تبلیغ نماز و اشاعه فرهنگ اقامه نماز در بین عموم مردم بخصوص نسل جوان و نوجوانان جامعه شد.


گفتنی است، بیست و دومین اجلاس سراسری نماز با شعار محوری نماز و سبک زندگی با رویکرد سلامت اقتصادی در روزهای 13 و 14 شهریورماه امسال با حضور علما، فرهیختگان و صاحبنظران در لرستان برگزار می‌شود.

در همین زمینه :
جشن تکلیف> نظم و نثر
هزار و یک نکته دربارهء نماز 3 > اسرار نماز
نماز،معراج عارفانه > اسرار نماز

مردم خرمشهر نماز ظهر و عصر را در جوار ضریح مطهراقامه کردند

نظر شما :
نام :
پست الکترونیک :
* متن :