شش هزار پوستر برای تبلیغ اجلاس سراسری نماز توزیع می شود.
      خانه       درباره ما       دفتر میهمانان       پیشنهادات شما       آلبوم عکس       بانک فیلم       بانک صوت       جستجو
شنبه 8 فروردین 1394
  » رویداد
شش هزار پوستر برای تبلیغ اجلاس سراسری نماز توزیع می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از تهیه و توزیع شش هزار پوستر و چهار هزار فراخوان برگزاری بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در این استان خبرداد.به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام علی اسماعیلیان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان امروز(11 خرداد) در نخستین جلسه هماهنگی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در خرم آباد گفت: فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برای برگزاری این اجلاس تاکنون شش هزار پوستر و چهار هزار فراخوان برای تبلیغ اجلاس نماز تهیه کرده است.

 

وی با بیان اینکه این تعداد فراخوان و پوستر در سطح استان لرستان و دیگر استان های کشور توزیع می شود، افزود: اجلاس نماز از رویدادهای بزرگ فرهنگی کشور است.


این مقام مسئول با بیان اینکه سربرگ مربوط به اجلاس سراسری نماز نیز توسط کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی در دست طراحی است، عنوان کرد: سایت اجلاس نماز برای پوشش اخبار مربوط به فعالیت‌ها و عملکرد کمیته‌های اجلاس سراسری نماز راه‌اندازی شده است.

حجت الاسلام اسماعیلیان با بیان اینکه این اجلاس طی 21 سال گذشته در سایر استان های کشور برگزار شده است، اظهار داشت: امسال برای نخستین بار استان لرستان میزبان برگزاری این اجلاس بزرگ است.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اشاعه فرهنگ نماز در جامعه را موجب سلامت و سعادت جامعه خواند و بر ضرورت همکاری مدیران دستگاه های اجرایی استان برای امر تبلیغ نماز و اشاعه فرهنگ اقامه نماز در بین عموم مردم بخصوص نسل جوان و نوجوانان جامعه شد.


گفتنی است، بیست و دومین اجلاس سراسری نماز با شعار محوری نماز و سبک زندگی با رویکرد سلامت اقتصادی در روزهای 13 و 14 شهریورماه امسال با حضور علما، فرهیختگان و صاحبنظران در لرستان برگزار می‌شود.

در همین زمینه :
داوران بخش عکس جشنواره نماز و نیایش معرفی شدند
نماز جمعه در قرآن مجيد > نماز جمعه
راهکارهای انس با نماز(6)
فعالیت 350 رابط فریضه نماز در مدارس لرستان/ برگزاری مسابقات قرآن > اخبار


نظر شما :
نام :
پست الکترونیک :
* متن :